O ubezpieczeniach najczęściej myślimy, kiedy jest nam potrzebne – w następstwie choroby lub wypadku. Bywa, że szybka myśl przebiegnie przez głowę, kiedy ktoś z naszych bliskich doświadcza traumy z powodu utraty zdrowia lub nieszczęśliwego wypadku.
Okazuje się, że w przeciągu życia impulsów do ubezpieczenia mamy wiele. Niestety, zazwyczaj je tłumimy, a decyzję o zakupie dobrej polisy odkładamy na potem. Czemu się dziwić, kiedy wciąż zmagamy się z różnymi wydatkami i zaspokajamy codziennie tysiące potrzeb ? Fenomenem jest to, iż na przykład nasz samochód nie pójdzie w odstawkę i nie pozwoli o sobie zapomnieć! To trzeba go ubezpieczyć, wykonać przegląd, a to znów coś wymienić lub naprawić.
No cóż, Ten, kto nadaje tempa wszystkiemu, wciąż stoi na końcu kolejki. Dopóki się kręci, wszyscy są zadowoleni. Gorzej, kiedy koło zębate się popsuje i nie posiada żadnego ubezpieczenia, które mogłoby zrekompensować wszystkie straty.
Ktoś powie: „W życiu nie ma przelewek.” – oznacza dosłownie i w przenośni. Faktycznie – ubezpieczyć się może każdy, ale do pewnego wieku i w dobrym zdrowiu. Zatem kiedy chcą nas ubezpieczyć, trzeba korzystać, bo może się okazać, że kiedy będziemy chcieli, nie będzie już można. Ktoś inny powie: „czas minął i pociąg odjechał.” A to smutna perspektywa.
Pamiętajmy, iż mając ubezpieczenie życia i zdrowia to WARTOŚĆ, a kiedy jest dobre i tanie to SKARB. Najlepsze ubezpieczenie posiada relatywnie wysokie świadczenia, szeroki zakres ochrony i relatywnie niską składkę. Ponadto brak mu badań lekarskich i szczegółowych pytań o stan zdrowia. Taka ciekawa kombinacja to nic innego, jak grupowe ubezpieczenie na życie. Dopóki mamy możliwość, zadbajmy o taką polisę. Dodajmy do niej możliwe rozszerzenia, dopasowane do naszych potrzeb. Nie dopuszczajmy bylejakości, pytajmy o szczegóły, szukajmy najlepszych rozwiązań. Innymi słowy, róbmy wszystko, aby ubezpieczenie miało wymiar praktyczny!
Jeśli jeszcze nikt nie zadbał o Twoje dobre ubezpieczenie, skontaktuj się z nami. Mając wieloletnie doświadczenie w tym obszarze, gotowi jesteśmy odpowiednio zabezpieczyć Twoją przyszłość. Wówczas, kiedy nawet to przysłowiowe koło zębate się wykolei, będziesz mieć środki i sposobność, aby wszystko się na nowo poukładało i wróciło na swoje tory. Tego życzymy wszystkim naszym Klientom i Sympatykom.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!