O nas

O nas i o moim podejściu do pracy jako broker ubezpieczeniowy

Jolanta Sienkiewicz prezes zarządu Adviser Brokers Sp. Z O.O.

i broker ubezpieczeniowy z zawodu i z zamiłowania.

Z ubezpieczeniami związana od ponad 15 lat.

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Z tytułem EFG ukończyła Europejską Akademię Planowania Finansowego. Założycielka prężnie działającej multiagencji ADVISER, która nieprzerwanie działa od 2000 roku. Ścisła współpraca z  towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie budowania nowych linii produktowych oraz wieloletnie zarządzanie grupami sprzedażowymi w całej Polsce wykorzystała na tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych.

Autorka wielu programów szytych na miarę, w tym dla kadry zarządzającej oraz właścicieli firm, m.in. ADVISER VIP, BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ, SUKCESJA WARTA UWAGI i inne.

Uważa, że ubezpieczenia mają mieć wymiar praktyczny, przez co jej celem to permanentne zadowolenie klienta z posiadanych ubezpieczeń.

Inspiruje do spojrzenia na ubezpieczenia pod kątem bezpiecznego i harmonijnego życia. Propaguje akcję społeczną, której celem jest profilaktyka zdrowia w myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć.

Prywatnie mama dwóch córek, pasjonatka książek, podróży, sportu oraz zdrowego trybu życia.

 

„Pracę traktuję z pasją, łamiąc stereotypy i przyzwyczajenia”

Jolanta Sienkiewicz

Prezes zarządu Broker ubezpieczeniowy

Dobrze skrojone ubezpieczenie zapewni ci sukces!